GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI

Burada yer alan maddeler istanbuldomains.com üzerinde yer alan bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

  1. a. IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve işlemlerinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

  2. b. Istanbul Domains, müşterilerinin kendi kanalları (web sitesi, alan adı vb.) üzerinden sağladıkları/gönderdikleri/yayınladıkları içeriği kontrol etmemekte ve sansürlememektedir. Dolayısıyla, müşterilerimiz, Istanbul Domains’ten temin ettikleri herhangi bir servis üzerinden gerçekleştirecekleri aktivitelerin yasal sonuçlarından kendileri sorumludurlar. Bu konuda gelecek bir müracaatı müteakip servisin askıya alınması/sonlandırılması ya da müşteri bilgilerinin resmi kurumlarla paylaşılması gibi haklarımız saklıdır.

  3. c. Müşteri veri tabanımıza/üyelik kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen tüm bilgileri belirtmelidir. Bu formda aldığımız bilgiler kullanıcılarımızın işlemlerinde alan adı sahip bilgilerinde, acil durumlarda erişim için ve e-fatura teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız istedikleri takdirde sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini değiştirme ya da sildirme hakkına sahiptir.

  4. d. Kişiye özel bilgiler (üye numarası, TC Kimlik No vb.) kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. Diğer istatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda (ziyaretçi içeriklerinin izlenmesi, kişiye özel içeriklerin sağlanması, promosyon duyuruları, bilgilendirme mesajları vb.) kullanılabilir. Kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

  5. e. Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunulabilir. www.istanbuldomains.com adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

  6. f. Gizlilik Politikamızla ilgili sorularınız için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilirsiniz.

 

Powered by WHMCompleteSolution

KAPAT BİZ SİZİ ARAYALIM?