1GB Web Alanı Ücretsiz - Sunday, May 24, 2020


Her zaman olduğu gibi salgın döneminde de halk sağlığının korunması adına canları pahasına, adeta siperdeki bir asker gibi mücadele etmiş, etmeye devam eden doktor ve hemşirelerimize özeldir.

Kampanya Detayı:

1GB kotaya sahip web alanı; sınırsız trafik, 50 adete kadar e-posta tanımlama özellikleri ile gelmektedir.

Paketle birlikte web alanı kurulumu, wordpress kurulumu varsa wordpress tema kurulumunuz da ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Wordpress ortamında sitesini inşa etmek isteyen doktor ya da hemşiremize 1 saat boyunca video konferans yöntemi ile wordpress oryantasyonu da verilecektir.

25 adetle sınırlı paket sayımız yalnızca doktor ya da hemşirelerimiz için ayrılmıştır.

Hizmet başlatıldığı andan itibaren bir yıl boyunca ücretsiz olarak kullanabilecektir.

Kampanyamıza hemen başvurabilirsiniz. 25 paketin sahiplerine teslim edilmesi ile kampanyamız son bulacaktır. 

Kampanyamıza domains@istanbuldomains.com e-posta adresimize: ad soyad, telefon ve çalıştığınız kurum bilgisini göndererek ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden direkt mesaj ile başvurabilirsiniz. Bir temsilcimiz uygun olduğunuz bir gün ve saatte sizi arayacaktır.

Kampanyamıza yalnızca doktor veya hemşiremiz doğrudan başvuruda bulunabilir. Onların adına 3. kişilerin müracaatları kabul edilmeyecektir.

Kampanya dahilinde https://www.istanbuldomains.com/globalhosting.php adresinde yer alan ADA WebHosting paketi ilk yıl ücretsiz olarak sağlanacaktır. Takip eden yıllarda paketin ücretsiz ya da makul bir fiyattan temini ya da bu pakette inşa edilmiş bir sitenin başka bir servis sağlayıcıya transferi ile ilgili koşulları belirleme hakkı istanbuldomains'e aittir ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

 << Geri

Powered by WHMCompleteSolution